Şartlar ve koşullar

 

İptal Politikası (aylık plan)

Hizmetlerimizden memnuniyetsizlik durumunda, müşteriler aylık planlarını iptal etme ve bizden para iadesi talep etme özgürlüğüne sahiptir. Hizmetin iptali, cari hizmet süresinin bitiminden en az yedi 7 iş günü önce yapılmalıdır.

Mevcut hizmet döneminin bitiminden 7 iş gününden daha sonra alınan talepler, bir sonraki hizmet dönemi için hizmetlerin iptali olarak değerlendirilecektir.

 

Geri Ödeme Politikası (aylık plan)

Herhangi bir müşterinin hizmetlerimizden tamamen memnun olmaması durumunda, Projenin kurulum tarihinden itibaren 7 gün içinde iade sağlayabiliriz. Nihai iadeler, tarafımızca tamamlanan işin Hizmet Vergisi ve Saatlik ücretleri düşüldükten sonra yapılacaktır.

Kredi kartı ile ödeme yapılması halinde, satın alma anında verilen orijinal kredi kartına iade, Ödeme Geçidi Adı ödemelerinde ise aynı hesaba iade yapılacaktır.

 

Ürün İadeleri

Tüm satışlar kesindir. Yalnızca garanti kapsamında değiştirme için iade kabul edilir. Diğer Airconet’in satın alma fiyatına eşit veya daha düşük ürünlere yönelik değişimler, yalnızca orijinal satın alımdan sonraki 14 gün içinde açılmamış, fabrikada mühürlenmiş ürünler için mevcuttur. Alıcı, tüm nakliye ücretlerinden sorumludur. Mal, Airconet’in sevkıyat yerine müşterinin teslim alınmasından itibaren 14 gün artı gönderici tarafından nakliye günlerinde teslim alınmalıdır (maksimum 5 güne kadar izin verilir).

Kullanıcı, Airconet ürününün piyasadaki tüm yönlendiriciler ve hava koşullarıyla uyumlu olmadığını kabul eder. Bu durumda kullanıcı, satın alma tarihinden itibaren 3 gün içinde Airconet'in ürününü orijinal ambalajında ​​hasar görmeden iade edebilir.

 

 

Telif hakkı

Metin, grafik veya kod dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu Uygulamada yer alan tüm donanım ve içeriğin telif hakkı, telif hakkı yasaları kapsamında toplu bir çalışma olarak telif hakkına sahiptir ve Airconet'in mülkiyetindedir. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Yalnızca Airconet ürünlerini pazarlamak, Airconet ile sipariş vermek veya Airconet ürünlerini satın almak amacıyla bu Uygulama kullanıcı arayüzünün basılı kopyalarını elektronik olarak kopyalamak ve yazdırmak için izin verilmiştir. Yalnızca kendi ticari olmayan kullanımınız için Uygulamanın farklı alanlarından belirli materyallerle ilgili açık bir şekilde belirtilen kısıtlamalar veya sınırlamalara tabi olarak veya Airconet ile sipariş verebilirsiniz. Airconet ürünlerini satın alın. Airconet tarafından yetkilendirilmedikçe, bu Uygulamanın içeriğinin çoğaltılması, dağıtılması, görüntülenmesi veya iletilmesi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere başka herhangi bir kullanım kesinlikle yasaktır. Ayrıca, Uygulamadan indirilen malzemelerdeki herhangi bir mülkiyet bildirimini değiştirmemeyi veya silmemeyi kabul edersiniz.

 

Ticari markalar

Uygulamada kullanılan Airconet'in tüm ticari markaları, hizmet markaları ve ticari isimleri Airconet'in ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

Garanti feragatnamesi

Bu Uygulama ve bu Uygulamadaki malzemeler ve ürünler, "olduğu gibi" ve açık veya zımni herhangi bir garanti olmaksızın sağlanır. Airconet, yürürlükteki yasalar uyarınca izin verilen en geniş kapsamda, ticari yeterlilik ve belirli bir amaca uygunluk ve ihlal etmeme gibi zımni garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni tüm garantileri reddeder. Airconet, Uygulamada yer alan işlevlerin kesintisiz veya hatasız olacağını, kusurların düzeltileceğini veya bu Uygulamanın veya Uygulamayı kullanıma sunan sunucunun virüslerden veya diğer zararlı bileşenlerden arınmış olduğunu beyan veya garanti etmez. Airconet, bu Uygulamadaki materyallerin doğruluğu, doğruluğu, yeterliliği, kullanışlılığı, güncelliği, güvenilirliği veya başka türlü kullanımıyla ilgili herhangi bir garanti veya beyanda bulunmaz. Bazı eyaletler garantilerde sınırlamalara veya istisnalara izin vermez, bu nedenle yukarıdaki sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

 

Ürün garantisi

Airconet, Airconet'in ürettiği veya sunduğu bir ürün için garanti süresi belirtilmediğinde, ilgili ürün için herhangi bir garanti olmadığını belirtmektedir. Bir garanti süresinin belirtildiği durumlarda, Airconet’in sorumluluğu, kendi takdirine bağlı olarak, müşterinin ödemesini onarmak, değiştirmek veya iade etmekle sınırlıdır. Garanti hizmeti için Airconet, tamamen kendi takdirine bağlı olarak yenilenmiş yedek parçalar veya ürünler kullanabilir. Airconet, ürün garantisini ürünleriyle ve yalnızca üretim veya malzeme kusurlarıyla sınırlar. Garanti kapsamı, amaçlanan ürün kullanımı dışındaki amaçlar için kullanım dahil olmak üzere, yanlış kurulum veya kullanımdan kaynaklanan herhangi bir hasarı kapsamaz.

 

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Airconet, bu tür hasarların olasılığından Airconet'e bildirilmiş olsa bile, bu Uygulamadaki malzemelerin kullanımından veya kullanılamamasından veya ürünlerin performansından kaynaklanan herhangi bir özel veya dolaylı zararlardan sorumlu olmayacaktır. Geçerli yasa, sorumluluk muafiyetinin veya tesadüfi veya dolaylı zararların sınırlandırılmasına izin vermeyebilir, bu nedenle yukarıdaki sınırlama veya hariç tutma ma