Gizlilik Politikası

 

Kişisel verilerin korunması bizim için önemli bir konudur. Gizliliğinize değer veriyoruz ve kişisel verileri yasal gerekliliklere uygun olarak topluyor, işliyor ve kullanıyoruz.

 

Aşağıdaki gizlilik politikasını kabul ederek, kişisel verilerin Airconet (Tayland) CO. LTD - bundan sonra Tedarikçi olarak anılacaktır - geçerli yasal gerekliliklere ve aşağıdaki hükümlere uygun olarak toplanmasına, işlenmesine ve kullanılmasına izin vermiş olursunuz.

 

1 Kişisel bilgileriniz

Kişisel bilgilerinizin korunması Airconet olarak bizim için önemlidir ("Airconet", "biz", "biz" veya "bizim"). Gizliliğinize saygı duyuyoruz ve hakkınızda tuttuğumuz bilgilerle ne yaptığımızı anlamanızı istiyoruz. Bu gizlilik politikası, kişisel bilgilerinizi nasıl topladığımızı, koruduğumuzu, paylaştığımızı ve kullandığımızı açıklamaktadır.

 

1.1 Kişisel bilgi nedir ve kişisel bilgilerin işlenmesi nedir

Kişisel bilgiler (veya veriler) sizinle ilgili herhangi bir bilgidir ve tek başına veya diğer bilgilerle biriktirildiğinde, bu tür bilgileri toplayan ve işleyen kişiye sizi bir kişi olarak tanımlama fırsatı verir. Adınız, kimlik numaranız, konum verileriniz veya fiziksel, fizyolojik, genetik, zihinsel, ekonomik, kültürel veya sosyal yaşamınızla ilgili bilgiler olabilir. Bilgilerin işlenmesi, kişisel verilerinizle ilgili herhangi bir işlem, örneğin, toplama, kaydetme, düzenleme, yapılandırma, saklama, kullanma, herhangi bir yolla açıklama vb. Anlamına gelir.

 

1.2 Topladığımız kişisel bilgiler

Airconet hizmetlerini veya ürünlerini kullandığınızda sizden aşağıdaki kişisel bilgi türlerini toplayabiliriz:

İletişim bilgileri: adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve hesabınız veya siparişinizle ilişkili adresler gibi sizinle doğrudan iletişim kurmamızı sağlayan bilgiler.

Airconet uygulamasını indirip kullandığınızda Airconet hesap detayları, bize kayıt olmanız ve bir hesap oluşturmanız istenecektir. Hesap ayrıntılarınız kullanıcı adınızı, şifrenizi ve adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi iletişim bilgilerinizi içerir.

İşlem bilgileri: bizden satın aldığınız ürün ve hizmetlerin kayıtları.

Ödeme bilgileri: bizden satın aldığınız ürün ve hizmetler için ödeme yapmak üzere sağladığınız kredi / banka kartı bilgileri ve banka hesabı bilgileri.

Teslimat bilgileri: ürünlerimizin size teslimatı ile ilgili bilgiler.

Kurulum ve servis geçmişi: ürünlerimizin evinize veya mülkünüze kurulumuyla ilgili kayıtlar ve bu ürünün servis işlemleri ile ilgili bilgiler.

Soğutma ve Klima sistemi bilgileri: Size ayrıntılı kişiselleştirilmiş kurulum talimatları sunmamızı sağlayan bilgiler.

Cihaz bilgileri: ürünlerimize, web sitemize veya Airconet uygulamasına bağladığınız akıllı telefonlar, cep telefonları, bilgisayarlar veya diğer elektronik cihazlarla ilgili bilgiler, örneğin cihaz türü (benzersiz cihaz tanımlama numaraları içerebilir), işletim sistemi, tarayıcı gibi ayrıntılar ürünlerimize ve hizmetlerimize bağlanan cihazdaki uygulamaları kullanırsınız. Ayrıca internet servis sağlayıcınız, mobil ağınız ve IP adresinizin ayrıntılarını da içerebilir.

Anketlere, yarışmalara ve promosyonlara verilen yanıtlar: yanıtladığınız anketlerin veya yürüttüğümüz herhangi bir yarışma veya promosyona girişinizin kayıtlarını tutuyoruz.

Müşteri destek ekiplerimizle yaptığınız görüşmelerin kayıtları: bizimle yorum ve görüşlerinizi paylaştığınızda, bize soru sorduğunuzda veya bir şikayette bulunduğunuzda, bunun kaydını tutacağız. Bu, bize e-posta gönderdiğinizde, müşteri hizmetleri ekibimize telefon ettiğinizde veya Twitter veya Facebook sayfamız gibi sosyal medya aracılığıyla bizimle iletişime geçtiğinizde dahildir. İstediğimiz standartlara ve ilgili yasa ve yönetmeliklere uyduğumuzdan emin olmak için sizinle telefon görüşmelerimizi de izleyebilir ve kaydedebiliriz.

Airconet ürünlerini nasıl kullanıyorsunuz: Airconet ürünlerini ve hizmetlerini evinizde nasıl kullandığınız ve performansları, bunlara hangi cihazların bağlandığı ve bu cihazların Airconet ürünleri ile nasıl kullanıldığı hakkında bilgi toplayacağız. Örneğin bu, Airconet hesabınıza bağladığınız Airconet cihazlarının oda sıcaklıkları, sıcaklık ayarları ve klima programları hakkında topladığı bilgileri içerir.

Airconet uygulamasını ve web sitemizi nasıl kullandığınız: Airconet uygulamasını veya web sitemizi kullandığınızda, baktığınız sayfalar ve bunları nasıl kullandığınız hakkında bilgi toplarız.

Konum bilgisi: Bizimle paylaşmayı seçtiğinizde tam konumunuz hakkında bilgi toplayacağız. Örneğin, Airconet uygulamanızı ev dışındayken klimanızı kapatacak şekilde kurabilirsiniz, bunun için mobil cihazınızın konumunu bizimle paylaşmanız gerekir.

Yukarıda açıklanan kişisel bilgileri bize vermeniz gerekmemektedir, ancak bunu yapmazsanız ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanamayabilirsiniz veya ürünlerimizin işlevselliği azalabilir.

 

1.3 Kişisel bilgilerinizi ne için kullanıyoruz: