Polityka prywatności

Wcześniejsze

Ochrona danych osobowych jest dla nas ważna. Cenimy Twoją prywatność i gromadzimy, przetwarzamy i wykorzystujemy dane osobowe zgodnie z wymogami prawnymi.

 

Wyrażając zgodę na poniższą politykę prywatności wyrażasz zgodę na zbieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych przez Airconet (Thailand) CO. LTD - zwanego dalej Dostawcą - zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi oraz poniższymi postanowieniami.

 

1 Twoje dane osobowe

Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas ważna w Airconet („Airconet”, „my”, „nas” lub „nasz”). Szanujemy Twoją prywatność i chcemy, abyś rozumiał, co robimy z informacjami, które posiadamy na Twój temat. Niniejsza polityka prywatności wyjaśnia, w jaki sposób gromadzimy, chronimy, udostępniamy i wykorzystujemy Twoje dane osobowe.

 

1.1 Co to są dane osobowe i czym jest przetwarzanie danych osobowych

Dane osobowe (lub dane) to wszelkie informacje dotyczące Ciebie, które samodzielnie lub w połączeniu z innymi informacjami dają osobie, która gromadzi i przetwarza takie informacje, możliwość zidentyfikowania Cię jako osoby. Może to być Twoje imię i nazwisko, numer identyfikacyjny, dane dotyczące lokalizacji lub informacje związane z Twoim życiem fizycznym, fizjologicznym, genetycznym, umysłowym, ekonomicznym, kulturalnym lub społecznym. Przetwarzanie informacji oznacza wszelkie działania z Twoimi danymi osobowymi, na przykład gromadzenie, utrwalanie, organizowanie, strukturyzowanie, przechowywanie, wykorzystywanie, ujawnianie w jakikolwiek sposób i tak dalej.

 

1.2 Dane osobowe, które zbieramy

Podczas korzystania z usług lub produktów Airconet możemy zbierać od Ciebie następujące rodzaje danych osobowych:

Dane kontaktowe: informacje, które pozwalają nam kontaktować się z Tobą bezpośrednio, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i adresy powiązane z Twoim kontem lub zamówieniem.

Szczegóły konta Airconet podczas pobierania i korzystania z aplikacji Airconet, zostaniesz poproszony o zarejestrowanie się u nas i utworzenie konta. Dane Twojego konta obejmują nazwę użytkownika, hasło i dane kontaktowe, takie jak imię i nazwisko, adres i adres e-mail.

Informacje o transakcji: zapisy produktów i usług, które kupujesz od nas.

Informacje dotyczące płatności: dane karty kredytowej / debetowej i dane rachunku bankowego, które podajesz w celu dokonania płatności za produkty i usługi, które kupujesz od nas.

Informacje o dostawie: informacje dotyczące dostawy naszych produktów do Ciebie.

Historia instalacji i serwisu: zapisy dotyczące instalacji naszych produktów w Twoim domu lub nieruchomości oraz informacje dotyczące serwisowania tego produktu.

Informacje o systemie chłodzenia i klimatyzacji: Informacje, które pozwalają nam dostarczyć szczegółowe spersonalizowane instrukcje instalacji.

Informacje o urządzeniu: informacje o smartfonach, telefonach komórkowych, komputerach lub innych urządzeniach elektronicznych, które łączysz z naszymi produktami, witryną internetową lub aplikacją Airconet, takie jak szczegóły dotyczące typu urządzenia (które mogą zawierać unikalne numery identyfikujące urządzenie), jego system operacyjny, przeglądarkę używasz i aplikacje na urządzeniu, które łączą się z naszymi produktami i usługami. Może również zawierać dane Twojego dostawcy usług internetowych, sieci komórkowej i Twój adres IP.

Odpowiedzi na ankiety, konkursy i promocje: prowadzimy rejestr wszystkich ankiet, na które odpowiadasz, lub Twojego udziału w konkursach lub promocjach, które prowadzimy.

Zapisy rozmów z naszymi zespołami obsługi klienta: kiedy dzielisz się z nami komentarzami i opiniami, zadajesz nam pytania lub składasz skargę, będziemy to zapisywać. Obejmuje to wysyłanie nam e-maili, telefonowanie do naszego zespołu obsługi klienta lub kontaktowanie się z nami za pośrednictwem mediów społecznościowych, takich jak Twitter lub nasza strona na Facebooku. Możemy również monitorować i nagrywać nasze rozmowy telefoniczne z Tobą, aby upewnić się, że przestrzegamy żądanych przez nas standardów, a także odpowiednich przepisów i regulacji.

W jaki sposób korzystasz z produktów Airconet: będziemy gromadzić informacje o tym, w jaki sposób używasz produktów i usług Airconet w swoim domu oraz o ich działaniu, jakie urządzenia są do nich podłączone i jak te urządzenia są używane z produktami Airconet. Na przykład obejmuje to informacje, które urządzenia Airconet łączą się z kontem Airconet, dotyczące temperatur w pomieszczeniach, ustawień temperatury i harmonogramów klimatyzacji.

W jaki sposób korzystasz z aplikacji Airconet i naszej strony internetowej: kiedy korzystasz z aplikacji Airconet lub naszej strony internetowej, zbieramy informacje o przeglądanych przez Ciebie stronach i sposobie ich używania.

Informacje o lokalizacji: będziemy gromadzić informacje o Twojej dokładnej lokalizacji, gdy zdecydujesz się nam ją udostępnić. Na przykład możesz skonfigurować aplikację Airconet tak, aby wyłączała klimatyzator, gdy jesteś poza domem, aby to zrobić, musisz udostępnić nam lokalizację swojego urządzenia mobilnego.

Nie musisz podawać nam żadnych danych osobowych opisanych powyżej, jednak jeśli tego nie zrobisz, możesz nie być w stanie korzystać z naszych produktów i usług lub funkcjonalność naszych produktów może zostać ograniczona.

 

1.3 Do czego wykorzystujemy Twoje dane osobowe: